7 czerwca 2017

2Cellos zagra 20 listopada w warszawskiej hali Torwar. Bez wątpienia tego dnia Warszawa stanie się również europejską stolicą muzyki… wykraczającej poza standardowe ramy! Występ duetu wiolonczelistów będzie bowiem czymś znacznie więcej niż spotkaniem jedynie z muzyką klasyczną! Na ten prestiżowy koncert polskich fanów postanowił zaprosić osobiście duet z Chorwacji.

 

Choć do koncertu 2Cellos pozostało jeszcze kilka miesięcy, to uwielbiany na całym świecie duet najwyraźniej nie może się doczekać wizyty w naszym kraju. Luka Sulic orz Stjepan Hauser nagrali specjalne zaproszenie.

 

– Hallo Warsaw, Cześć Warszawa. Jesteśmy 2Cellos. Nie możemy się doczekać, aż dla Was zagramy 20 listopada – tymi słowami duet zaprosił fanów na koncert w warszawskiej hali Torwar.

 

 

2Cellos grają muzykę określaną mianem classical crossover. Występowali już w największych światowych halach, niejednokrotnie wypełniając je po brzegi, w tę tendencję wpisuje się również polski koncert. Na pięć miesięcy przed tym wydarzeniem w sprzedaży zostało zaledwie kilka sztuk biletów!


Duet był gwiazdą gali rozdania nagród Emmy w Los Angeles, uświetnił Jubileusz Królowej Elżbiety w Wielkiej Brytanii, miał również przyjemność swoim występem zachwycić prezydenta Stanów Zjednoczonych Baracka Obamę. Serca fanów na całym świecie podbiła  relacja z koncertu w chorwackiej Puli, gdzie publiczność mogła oddać się dźwiękom najsłynniejszych coverów w otoczeniu niebywale klimatycznej scenerii.


Stjepan Hauser i Luca Sulic z 2Cellos to wiolonczeliści grający zarówno na instrumentach tradycyjnych, jak i elektrycznych. Zwykle ich koncerty podzielone są na dwie części, w pierwszej grają utwory klasyczne, a w drugiej – największe przeboje pop-rockowe. Wtedy też dają prawdziwe show, nie oszczędzając się: biegają i skaczą po scenie, a nawet grają – leżąc! Koncert z udziałem 2Cellos z całą pewnością warto zobaczyć!

 

Wydarzenie organizowane przez agencję Prestige MJM odbędzie się 20 listopada w warszawskiej hali Torwar, dodatkowe wejściówki można kupić wyłącznie poprzez stronę bilety.imprezyprestige.com