4 maja 2022

Prezentujemy zbiór najbardziej istotnych informacji praktyczno-organizacyjnych związanych z koncertem 2Cellos, który odbędzie się 13 maja 2022 roku w hali Atlas Arena w Łodzi.

 


Rozpiska godzinowa*
otwarcie bram – 18:15
występ Matta Simonsa
koncert 2Cellos – godz. 20:00


*godziny orientacyjne (ostateczne decyzje, co do momentu otwarcia bram oraz wyjścia na scenę podejmują sami artyści i management)


Parkingi przy hali
Parking przed halą jest w stanie pomieścić około 300 aut i jest płatny 20 zł. Dodatkowe parkingi w pobliżu hali: parking pod wiaduktem kolejowym na dworcu Łódź Kaliska, parking przed aquaparkiem FALA, wzdłuż al. Unii Lubelskiej (od stadionu do ul. Srebrzyńskiej do Konstantynowskiej), miejsca parkingowe dla autokarów na al. Unii Lubelskiej (od dworca PKP Łódź-Kaliska do ul. Konstantynowskiej).


Dojazd
Do hali można dojechać komunikacją miejską z różnych kierunków Łodzi. 
Dogodna lokalizacja Atlas Areny Łódź pozwala na szybki dojazd autobusami i tramwajami:
Autobusy: 6, 52, 65, 86A, 86B, 93, 97A, 97B, 99, N2
Tramwaje: 8, 10B, 10A, 12, 14, 16, 18


Hala jest oddalona o około 3,5 km od Portu Lotniczego im. Władysława Reymonta oraz o około 200 m od Dworca PKP Łódź Kaliska.


Zakup biletów w dniu koncertu
Nie będzie możliwości zakupienia biletów ani w hali Atlas Arena ani na www.biletserwis.pl.


Osoby niepełnosprawne
Miejsca dla niepełnosprawnych w Atlas Arenie znajdują się naprzeciwko sceny, na promenadzie nad trybunami A oraz U. Wejście dla osób niepełnosprawnych to wejście nr 1.


Gastronomia na koncercie
Podczas koncertu zostaną uruchomione punkty gastronomiczne, w których będzie można zakupić napoje oraz ciepłe przekąski. Punkty będą zlokalizowane przy wejściach na halę.

 

Palenie papierosów na koncercie
Palenie papierosów będzie możliwe tylko w wyznaczonym miejscu. Palarnia zostanie zlokalizowana przy wejściach 20 oraz 21. Poza tymi obszarami palenie papierosów na terenie imprezy będzie zabronione.


Czego nie można wnosić na koncert?
Na teren imprezy nie można wnosić: wszelkiego rodzaju broni, niebezpiecznych przedmiotów, parasoli z ostrymi zakończeniami, materiałów wybuchowych i pirotechnicznych, gazu pieprzowego, środków odurzających i substancji psychotropowych, płynów łatwopalnych, alkoholu, własnych artykułów spożywczych (w tym również napojów), sprzętu do rejestrowania dźwięku oraz video. Zabrania się także zabierania ze sobą wskaźników laserowych, latarek, wszelkiego rodzaju migających światełek, puszek, butelek, biżuterii z ćwieków, perfum, długich łańcuchów przy portfelach, paralizatorów, szklanych przedmiotów, banerów, instrumentów i urządzeń mechanicznych do wytwarzania nadmiernych dźwięków i hałasu, święcących bransoletek oraz pałeczek zawierających toksyczną substancję (m.in. glow sticks), a także innych przedmiotów, które w ocenie organizatora lub ochrony mogą powodować zagrożenie.


Aparaty fotograficzne
Do hali zabrania się wnoszenia wszystkich aparatów fotograficznych, sprzętu rejestrującego audio-video oraz wszelkiego sprzętu elektronicznego (m.in tabletów oraz kamerek Go-Pro), który w ocenie organizatora lub ochrony może utrudniać widoczność innym uczestnikom wydarzenia. Zabrania się wnoszenia również profesjonalnego sprzętu fotograficznego. W przypadku nierespektowania zasad, management artysty zastrzega sobie prawo do skonfiskowania wyżej wymienionych przedmiotów. Do hali można wnosić jedynie telefony komórkowe oraz małych gabarytów powerbanki.


Punkty medyczne
Podczas trwania koncertu 2Cellos w hali Atlas Arena będą czynne punkty medyczne. Główny punkt medyczny zostanie zlokalizowany na parterze pomiędzy sektorami U i A. Usługi świadczyć będą także dodatkowe punkty mobilne.


Bankomaty
W pobliżu Hali Widowiskowo-Sportowej Atlas Arena znajdują się bankomaty sieci Santander (Dworzec PKP Łódź-Kaliska), PKO BP (Al. Unii Lubelskiej 3/5), Multibank Champion (Al. ks. Biskupa Władysława Bandurskiego 49) oraz PKO Bank Polski (ul. Bratysławska 6A).


Szatnia
W dniu koncertu będzie czynna szatnia będzie odpłatna – 5 zł. Prosimy o niepozostawianie żadnych cennych oraz wartościowych rzeczy w szatni, ponieważ Organizator nie będzie brał za nie odpowiedzialności.