2Cellos – koncert wyprzedany pół roku przed jego datą!

29 maja 2017

Bilety na 2Cellos – duet chorwackich gigantów wiolonczeli –  zostały wyprzedane na pół roku przed koncertem! To spektakularny sukces zespołu, którego premierowy występ w Polsce dopiero przed nami! Dla fanów, którzy nie zdążyli kupić wejściówek mamy dobrą wiadomość: do sprzedaży trafiły właśnie dodatkowe bilety. Jest ich niewiele, więc trzeba się spieszyć z zakupem!

 

Okazuje się, że polskich fanów chorwackiego duetu 2Cellos jest całkiem sporo. Świadczy o tym wyprzedany koncert na pół roku przed planowanym wydarzeniem. Nic dziwnego – występy zespołu to wielkie show: z laserami, światłami i wybuchającymi płomieniami na scenie. Jeśli dodamy do tego świetnie zagrane covery światowych przebojów i atmosferę niczym na najlepszych koncertach rockowych – zadowolenie  gwarantowane! Zespół istnieje dopiero od sześciu lat, ale już zapełnia największe areny na świecie. Niedawne tournée 2Cellos w Japonii zgromadziło komplety publiczności i okazało się frekwencyjnym sukcesem.  Z całą pewnością na równie spektakularne wydarzenie możemy liczyć jesienią w Polsce.

 


Dla tych fanów, którzy nie zdążyli kupić biletu, mamy dobrą wiadomość. Udało się wygospodarować dodatkowe miejsca w warszawskiej hali Torwar, gdzie zaplanowany został koncert, tym samym do sprzedaży trafia właśnie dodatkowa pula wejściówek.
– Odbieraliśmy sygnały od fanów 2Cellos, że planowali kupić bilety w późniejszym czasie, ale okazało się, że zostały już wyprzedane. Wychodzimy więc naprzeciw oczekiwaniom i wprowadzamy do sprzedaży dodatkowe wejściówki. Biletów nie jest dużo, więc radzę się spieszyć z zakupem, bo wszystko wskazuje na to, że i one szybko się rozejdą – mówi Janusz Stefański z agencji Prestige MJM, która zorganizuje koncert 2Cellos w Warszawie.

 

 

Stjepan Hauser i Luca Sulic z 2Cellos to wiolonczeliści grający zarówno na instrumentach tradycyjnych, jak i elektrycznych. Zwykle ich koncerty podzielone są na dwie części, w pierwszej grają utwory klasyczne, a w drugiej – największe przeboje pop-rockowe. Wtedy też dają prawdziwe show, nie oszczędzając się: biegają i skaczą po scenie, a nawet grają – leżąc! Koncert z udziałem 2Cellos z całą pewnością warto zobaczyć!

 

Wydarzenie organizowane przez agencję Prestige MJM odbędzie się  20 listopada w warszawskiej hali Torwar, dodatkowe wejściówki można kupić wyłącznie poprzez stronę bilety.imprezyprestige.com.

Galeria