Bilety Bilety

Każda impreza, którą organizujemy jest dla nas wyjątkowa.

Także dla lokalnych społeczności to niezapomniane, często historyczne wydarzenia.
Zobacz pozostałe wpisy

 

2024-02-08

Ballet of Peace – niezbędnik

Przedstawiamy zbiór najbardziej istotnych informacji praktyczno-organizacyjnych związanych z trasą Ballet of Peace w Polsce w dniach 12-17 lutego 2024 roku.
 
Spektakle „Jeziora łabędziego” odbędą się:
 
12 lutego 2024 – Sala Ziemi Poznań Congress Center 
13 lutego 2024 – Hala Stulecia, Wrocław
14 lutego 2024 – 3mk Arena Ostrów, Ostrów Wielkopolski
15 lutego 2024 – ICE Kraków Congress Centre 
17 lutego 2024 – Klub Wytwórnia, Łódź 
 
18:00 – otwarcie drzwi do obiektów
19:00 – początek spektaklu 
 
*Godziny orientacyjne (ostateczne decyzje, co do momentu wyjścia na scenę podejmuje management Ballet of Peace).
 
Parkingi przy obiektach
 
Sala Ziemi w Poznaniu - znajduje się na terenie Poznań Congress Center i posiada blisko 2.000, płatnych miejsc parkingowych, wjazd od ul. Śniadeckich bramą nr 1.
 
Hala Stulecia we Wrocławiu - posiada obszerny parking naziemny i podziemny zlokalizowany w okolicach obiektu, wjazd od ul. Mikołaja Kopernika. Na trzech poziomach dostępnych jest blisko 800 miejsc, w tym także dla osób z niepełnosprawnościami. Płatność za godzinę 8 zł, kartą bądź gotówką, przy wjeździe.
 
3mk Arena Ostrów - na parking można wjechać od ulicy Dworcowej oraz od ulicy Wojska Polskiego. Do dyspozycji jest 179 miejsc parkingowych w tym 5 - dla osób z niepełnosprawnościami. Pierwsza godzina gratis, każda kolejna 2 zł, a 8 zł kosztuje parkowanie przez cały dzień.
 
ICE Kraków - dysponuje dwupoziomowym parkingiem podziemnym, który może pomieścić ponad 300 samochodów. Koszt parkingu na czas koncertu to 20 zł. Bilet uruchamiany jest w systemie parkingowym na godzinę przed i do godziny po wydarzeniu; można go opłacić w każdym momencie nawet zaraz po wjeździe. 
 
Klub Wytwórnia w Łodzi - posiada bezpłatny parking w pobliżu wejścia głównego, przy al. Adama Mickiewicza czynny jest w trakcie wydarzenia. 
 
Zakup biletów w dniu wydarzenia
Nie będzie możliwości zakupu biletów stacjonarnie w obiektach w dniu spektaklu. Wejściówki do ostatniej chwili można będzie kupować na stronie: www.biletserwis.pl.
 
Okazanie biletów do skanowania  
Zachęcamy do drukowania biletów mobilnych zawierających kod kreskowy. 
 
Gastronomia 
W obiektach będą znajdować się punkty kawiarniano-barowe, w których zakupić będzie można zimne i ciepłe napoje oraz przekąski. 
 
Czego nie można wnosić na spektakl
Na teren imprez nie można wnosić: wszelkiego rodzaju broni, niebezpiecznych przedmiotów, parasoli z ostrymi zakończeniami, materiałów wybuchowych i pirotechnicznych, gazu pieprzowego, środków odurzających i substancji psychotropowych, płynów łatwopalnych, alkoholu, własnych artykułów spożywczych (w tym również napojów), sprzętu do rejestrowania dźwięku oraz video, wskaźników laserowych, latarek, wszelkiego rodzaju migających światełek, puszek, butelek, biżuterii z ćwieków, perfum, długich łańcuchów przy portfelach, paralizatorów, szklanych przedmiotów, banerów, instrumentów i urządzeń mechanicznych do wytwarzania nadmiernych dźwięków i hałasu, świecących bransoletek oraz pałeczek zawierających toksyczną substancję (m.in. glow sticks) oraz innych przedmiotów, które w ocenie organizatora lub ochrony mogą powodować zagrożenie.
 
Aparaty fotograficzne
Do obiektów zabrania się wnoszenia wszystkich aparatów fotograficznych, sprzętu rejestrującego audio-video oraz wszelkiego sprzętu elektronicznego, który w ocenie organizatora lub ochrony może utrudniać widoczność innym uczestnikom wydarzenia. Do obiektów można wnosić jedynie telefony komórkowe oraz małych gabarytów powerbanki.
 
 

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać najnowsze informacje
na swoją skrzynkę pocztową, podaj swój adres e-mail.