20-letni raper podbija Amerykę. W Łodzi wystąpi z Nicki Minaj!

22 stycznia 2019

Podczas najnowszej trasy koncertowej Nicki Minaj użyczy sceny wschodzącej gwieździe amerykańskiego rapu – Juice WRLD. Artyści połączą siły w europejskiej odsłonie występów pod nazwą „Queen”. Łódzki koncert będzie pierwszą wizytą obojga raperów w naszym kraju. Juice WRLD podbija obecnie Amerykę, a swoim największym hitem „Lucid Dreams” zdobył już miliony fanów na całym świecie.

 

Jego debiutancki album „Goodbye & Good Riddance” wydany w maju ubiegłego roku niemal natychmiast osiągnął status złotej płyty i trafił do pierwszej dziesiątki notowań Billboard. Jako jeden z trzech raperów przekroczył barierę miliarda wyświetleń na platformach streamingowych w 2018 roku, zaraz obok Drake’a i XXXTENTACION.

 

Największe hity Juice WRL „Lucid Dreams”, „Armed & Dangeres” czy „All Girls Are The Same” osiągnęły setki milionów wyświetleń, pozycjonując tym samym artystę na wysokim miejscu międzynarodowych notowań. Wschodząca gwiazda amerykańskiego rapu, to zaledwie 20-latek, który na swoim koncie ma już podpisane kontrakty ze znaczącymi wytwórniami.

 

 

– Staram się tworzyć muzykę, aby pomagać ludziom w tym, co muszą przechodzić i czego sam doświadczyłem. To jest uczciwe. W szkole średniej, a nawet wcześniej byłem dobry we freestyle'u. Zacząłem rapować i nagrałem kilka kawałków bez większego znaczenia. Pomyślałem „czemu nie dodać trochę serducha w to co robię?” – wyjaśnia Juice WRLD.

 

Swoją twórczość określa jako alternatywny rap, a nazwę Juice WRLD zaczerpnął z filmu o legendzie Tupacu. Jest to część nazwy fryzury (Juice Cut), którą sam kiedyś nosił. Wielokrotnie porównywany do Post Malone, Juice WRLD wyruszy za miesiąc w europejską trasę, aby towarzyszyć na koncertach Nicki Minaj. Artyści będą dzielili scenę również w łódzkiej Atlas Arenie.

 

– Uwielbiam muzykę Juice WRLD i czuję się spełniona faktem, że dołącza do mnie – podkreśla Nicki Minaj

 

Głośny koncert Nicki Minaj i Juice WRLD w Łodzi, który będzie jednym z pierwszych na europejskiej trasie, odbędzie się 24 lutego w Atlas Arenie. Bilety na wydarzenie można nabywać poprzez stronę prestigemjm.com. Organizatorem wydarzenia jest agencja Prestige MJM.