29 stycznia 2013

Sprzęt niezbędny do produkcji koncertu Bon Jovi przyjedzie do Gdańska 20 ciężarówkami. Na PGE ARENIE pojawi się także 6 Tour Busów. Organizatorzy muszą również przygotować 15 pomieszczeń dla zespołu i jego managmentu na terenie stadionu. 

Wraz z upływem czasu organizatorzy koncertu Bon Jovi poznają kolejne wymagania artysty w związku z wizytą Gdańsku, do której dojdzie 19 czerwca. Wiadomo już, że proukcja koncertu Bon Jovi będzie gigantycznym przesięwzięciem. W Gdańsku pojawią się tony sprzętu.
 
Na PGE ARENĘ przyjedzie 6 Tour Busów oraz 20 ciężarówek produkcyjnych ze sprzętem. To chyba najlepiej obrazuje rozmach całego koncertu od strony technicznej – wyjaśnia Marek Kurzawa z agencji Prestige MJM, która wspólnie z Areną Gdańsk Operator jest organizatorem czerwcowego wydarzenia.
 
Organizatorzy będą musieli przygotować na PGE ARENIE 15 pomieszczeń. Na taką liczbę składają się pokoje dla produkcji koncertu, managementu artysty oraz garderoby. Już dziś wiadomo, że wokalista zespołu Jon Bon Jovi będzie mieć własną, oddzielną garderobę.
 
Pozostali muzycy zespołu znajdą się z kolei w dwóch oddzielnych pomieszczaniach – tłumaczy Mateusz Pawlicki z Prestige MJM.
 
Meble w garderobie wokalisty i zespołu muszą być skórzane i ciemne. W każdym z tych pomieszczeń koniecznie musi znaleźć się kanapa i dwa pasujące do niej fotele. 
 
Organizatorzy przypominają również, że cały czas można nabywać bilety na koncert Bon Jovi. Można to robić za pomocą stron: www.imprezyprestige.com oraz www.eventim.pl, a także w salonach EMPIK, Media Markt i Saturn na terenie całego kraju.