23 sierpnia 2012

Jennifer Lopez, która już 27 września przyjedzie do Polski, by dać pierwszy koncert w naszym kraju, odwiedzi w tym roku również największe światowe ośrodki. Piosenkarka zaśpiewa w 15 stolicach Europy. Gdańska PGE ARENA będzie drugim przystankiem na jej europejskiej trasie koncertowej.

Tegoroczną trasę koncertową piosenkarki można podzielić na dwie części. Pierwsza to wspólne koncertowanie z innym doskonale znanym artystą Enrique Iglesiasem, z którym "JLO" występowała w Stanach Zjednoczonych. – Koncerty odbyły się między innymi w San Antonio, Dallas, Houston, Miami czy Orlando – wymienia Janusz Stefański z agencji Prestige MJM, która wspólnie z Areną Gdańsk Operator jest organizatorem pierwszego w Polsce koncertu Jennifer Lopez. Gwiazda muzyki pop wystąpi już 27 września na gdańskiej PGE ARENIE. Będzie to muzyczne otwarcie tego obiektu.
 
Gdańsk jest zresztą drugim miejscem, które Jennifer Lopez odwiedzi w ramach europejskiej trasy koncertowej. Wcześniej, bo 25 września odbędzie się koncert w Mińsku. – To właśnie z Mińska przyjedzie cały sprzęt, który konieczny jest do produkcji koncertu – informuje Marek Kurzawa z agencji Prestige MJM. Dwa dni później rozpocznie się wielkie show na PGE ARENIE. Później piosenkarka odwiedzi między innymi14 innych eurpejskich stolic. Na mapie koncertów Jennifer Lopez znajdują się między innymi: Lizbona, Madryt, Berlin, Paryż, Dublin, Londyn, Praga, Sztokholm, Helsinki, Kopenhaga, Moskwa, Kijów, Sofia, Belgrad. – Lista doskonale znanych miast jednak jednak znacznie dłuższa i to również świadczy o renomie artystki. Warto bowiem podkreślić, że poza wymienionymi ośrodkami Jennifer Lopez odwiedzi również: Zurich, Antwerpię, Manchester, Monachium, Hamburg, Rotterdam, Sankt Petersburg, Istanbuł, Dubaj, Melbourne oraz Sydney – dodaje Mateusz Pawlicki z Prestige MJM.
 
Tymczasem koncert w Polsce cieszy się ogromnym zainteresowaniem i bilety rozchodzą się w coraz szybszym tempie. Cały czas można je nabywać poprzez stronę www.imprezyprestige.com oraz w sieci sprzedaży Ticketpro (między innymi: EMPIK oraz MEDIA MARKT).