10 powodów, dla których warto wybrać się na występ Above & Beyond!

10 września 2018

Przedstawiamy dziesięć powodów opisanych z przymrużeniem oka, dla których warto udać się na nadzwyczajny występ Above & Beyond w Warszawie. Koncert emocjonalnej muzyki elektronicznej odbędzie się w warszawskim klubie „Progresja” 28 października. Bilety są jeszcze w sprzedaży.

 

1. Trzej Muszkieterowie

Podobnie jak w znanej trylogii, przedstawiciele grupy Above & Beyond są jednością. Każdy zna powiedzenie „jeden za wszystkich, wszyscy za jednego”, które pochodzi z historii o muszkieterach, a które doskonale obrazuje siłę całego zespołu. Zawsze ponad ograniczeniami, jednoczą ludzi, motywują. Muzyczny top na całym świecie, który na każdym koncercie porywa tłumy i wydobywa najgłębsze emocje.

 

2. Słońce i Księżyc

Kiedy Słońce otula dzień, rozjaśniając promykami uśmiechnięte twarze, Księżyc już czeka, by przy swoim blasku, rozpocząć wieczorne, laserowe show. Zachwycając urodą nocy i atmosferą powstałą dzięki swej pełni, wita przybyłych i za moment zapewnia im doskonałe wrażenia przez kolejnych kilka godzin.

 

3. Syreny z oceanu

Kiedy syreny z oceanu wynurzą się na powierzchnię i rozbudzą zmysły swoim pięknem, to będzie znak, że na scenie pojawiły się właściwe osoby. Od tego momentu będzie można zatracić się w muzycznej otchłani, płynąć razem z dźwiękami, dać ponieść się emocjom.

 

4. Magiczny guzik

Dlaczego magiczny? Ponieważ powoduje, że na chwilę przed wydarzeniem, serca wszystkich zgromadzonych zaczynają bić znacznie szybciej, z nadzieją i myślą w głowie: „Może tym razem to będę właśnie ja!”. Nadchodzi moment, gdy muzyka ustaje, następuje wybór, a gdy osoby są już gotowe, ponownie porywają publikę do tańca za pomocą jednego, magicznego guzika!

 

 

5. Oni skradną duszę!

Występy Above & Beyond są zawsze pełne wrażeń i niezapomnianych wspomnień. Mówi się, że „muzyka w duszy gra” i dokładnie to samo dzieje się po usłyszeniu ich setu. Jeszcze na długo po koncercie, wspomina się chwile spędzone pod sceną, wspólne śpiewanie i poczucie zjednoczenia wszystkich obecnych tam ludzi.

 

6. Spotkanie ze nieznajomym

Decydując się na wyjazd do Warszawy, niby dokładnie wiadomo: fani układają sobie w głowie, co może się wydarzyć na miejscu, jednak tak naprawdę, nie mogą być pewni niczego. Co może się stać, kiedy dochodzi do spotkania kilku tysięcy ludzi i artysty, który zawita do naszego kraju po raz pierwszy? Spencer Brown kompletnie nic o polskiej publiczności nie wie, a pomimo tego, postanawia pojawić się w kraju i wspólnie spędzić czas w warszawskiej „Progresji”. Niech powitanie Spencera będzie gorące, niech zaiskrzy od pierwszego spotkania!

 

7. Kameralnie w „Progresji”

Tej nocy, w jednym małym klubie, znajdą się tylko najwięksi fani grupy Above&Beyond, co jeszcze bardziej nakręci pozytywną atmosferę. Będąc wśród osób lubiących tę samą muzykę, tych samych twórców, ich energię i postawę wobec publiki, będzie można poczuć się naprawdę wyjątkowo.

 

8. Wspólnie w Warszawie

To będzie wieczór, który po raz kolejny napisze historię. Set, który grupa zagrała w „Progresji” dwa lata temu, do dziś przez wielu fanów uważany jest za jeden z lepszych zagranych na żywo w wersji klubowej. Czy teraz będzie tak samo? To trzeba sprawdzić!

 

9. Kompletna miejscówka

Miejsce, do którego dojedziemy bez problemu każdym środkiem komunikacji, klub o niebanalnej atmosferze, muzyka, którą kochają fani – ludzie czujący dokładnie ten sam klimat. Wszyscy spotkają się w jednym miejscu – „Progresji” – aby wspólnie przeżyć tę noc!

 

10. Terapia grupowa

O ile relacja pacjenta i terapeuty jest kluczowa w terapii indywidualnej, o tyle w grupowej – największe korzyści wynikają właśnie z kontaktu z grupą i z relacji z innymi jej uczestnikami. Poprzez kontakt z większą ilością osób o podobnej lub jednakowej specyfice zainteresowań, fani doznają nieznanej jak dotąd terapii. Obecni na miejscu terapeuci Jono, Tony i Paavo zadbają o to, aby wejść w umysł i zahipnotyzować swoją muzyką.

 

Koncert Above & Beyond zaplanowany jest na 28 października bieżącego roku, w klubie „Progresja” w Warszawie. Gościem specjalnym tego wydarzenia będzie Spencer Brown. Wejściówki można nabywać poprzez stronę internetową: www.bilety.imprezyprestige.com oraz eBilet.pl. Wydarzenie organizuje agencja Prestige MJM.