
Prezentujemy zbiór najistotniejszych informacji praktyczno-organizacyjnych związanych z koncertem Seala, który odbędzie się 7 lipca w Hali Stulecia we Wrocławiu.

18:45 – wejście do Hali Stulecia
20:00 – początek koncertu
*Godziny orientacyjne (ostateczne decyzje, co do momentu wyjścia na scenę, podejmuje management artysty).
Lokalizacja
Hala Stulecia we Wrocławiu znajduje się w Parku Szczytnickim przy ul. Wystawowej 1 we Wrocławiu. Łatwo trafić tu ze wszystkich kierunków: dworca PKP i PKS, lotniska czy centrum miasta.
Dojazd
Do Hali Stulecia można dojechać komunikacją miejską.
Autobusy dzienne: 115, 145, 146 do przystanku Hala Stulecia
Tramwaje: 0, 1, 2, 4, 10 i 19 do przystanku Hala Stulecia lub ZOO
Autobusy nocne: 253, 255
Parking
Hala Stulecia we Wrocławiu posiada obszerny parking naziemny i podziemny zlokalizowany w okolicach obiektu, wjazd od ul. Mikołaja Kopernika. Na trzech poziomach dostępnych jest blisko 800 miejsc, w tym także dla osób z niepełnosprawnościami. Parking dostępny jest całą dobę. Płatność za godzinę 10 zł, kartą bądź gotówką, przy wyjeździe.
Okazanie biletów do skanowania
Można mieć bilet wydrukowany i w formie PDF. Zachęcamy do wcześniejszego pobrania biletów mobilnych zawierających kod kreskowy.
Zakup biletów w dniu koncertu
Stacjonarnie będzie można kupić bilety w kasie od godziny 18:30 oraz online na https://biletserwis.pl/e/seal-2025/.
Gastronomia na koncertach
W Hali Stulecia będą znajdować się punkty kawiarniano-barowe, w których zakupić będzie można zimne i ciepłe napoje oraz przekąski.
Czego nie można wnosić na wydarzenie
Na teren koncertu nie można wnosić: wszelkiego rodzaju broni, niebezpiecznych przedmiotów, parasoli z ostrymi zakończeniami, materiałów wybuchowych i pirotechnicznych, gazu pieprzowego, środków odurzających i substancji psychotropowych, płynów łatwopalnych, alkoholu, własnych artykułów spożywczych (w tym również napojów), sprzętu do rejestrowania dźwięku oraz video, wskaźników laserowych, latarek, wszelkiego rodzaju migających światełek, puszek, butelek, biżuterii z ćwieków, perfum, długich łańcuchów przy portfelach, paralizatorów, szklanych przedmiotów, banerów, instrumentów i urządzeń mechanicznych do wytwarzania nadmiernych dźwięków i hałasu, świecących bransoletek oraz pałeczek zawierających toksyczną substancję (m.in. glow sticks) oraz innych przedmiotów, które w ocenie organizatora lub ochrony mogą powodować zagrożenie.
Aparaty fotograficzne
Do hali zabrania się wnoszenia wszystkich aparatów fotograficznych, sprzętu rejestrującego audio-video oraz wszelkiego sprzętu elektronicznego, który w ocenie organizatora lub ochrony może utrudniać widoczność innym uczestnikom wydarzenia. Do obiektów można wnosić jedynie telefony komórkowe oraz małych gabarytów powerbanki.