Bilety Bilety

Każda impreza, którą organizujemy jest dla nas wyjątkowa.

Także dla lokalnych społeczności to niezapomniane, często historyczne wydarzenia.
Zobacz pozostałe wpisy

 

2021-11-29

ORCHESTON – NIEZBĘDNIK KONCERTOWY

Poniżej wykaz najbardziej istotnych informacji praktyczno-organizacyjnych związanych z Orchestonem, który odbędzie się 13 grudnia 2021 w ICE Kraków Congress Centre.

 

 

Rozpiska godzinowa:


18:30 - możliwość wejścia do foyer obiektu
19:15 – otwarcie drzwi do Sali Audytoryjnej
20:00 – Orcheston
*godziny orientacyjne (ostateczne decyzje, co do momentu wyjścia na scenę, podejmuje sam artysta i jego management).Wcześniej będzie można wejść do foyer ICE Kraków, by skorzystać z szatni.


Bilety


Bilety zakupione w latach 2019-2020 na koncert zaplanowany na 18 marca 2020 (pierwszy termin), a później na 11 października 2020 roku (drugi termin) zachowują ważność na 13 grudnia 2021.


Bilety będą dostępne na biletserwis.pl do 13 grudnia 2021, czyli do dnia koncertu. Nie będzie możliwości zakupu wejściówek w dniu koncertu w ICE Kraków.

 

Wejściówki w sprzedaży na biletserwis.pl. 

 

Wejścia


Podczas koncertu będzie funkcjonować jedno wejście - wejście główne numer 1, zlokalizowane od ul. Barskiej.


Dojazd / Parking


ICE Kraków jest zlokalizowane jest przy ul. Marii Konopnickiej 17, tuż przy jednym z głównych węzłów komunikacyjnych, w samym sercu Krakowa. Do obiektu można dojechać samochodem zarówno z Kraków Airport, dworca PKP i PKS, a także z każdej innej części Krakowa.


Centrum Kongresowe ICE Kraków dysponuje dwupoziomowym parkingiem podziemnym, który może pomieścić 336 samochodów. Koszt parkingu na czas koncertu to 20 zł. Bilet uruchamiany jest w systemie parkingowym na godzinę przed i do godziny po koncercie.  Bilet koncertowy na parkingu można opłacić w każdym momencie nawet zaraz po wjeździe. Pomoże to w przeciwdziałaniu kolejkom do parkometru.


Rekomendujemy skorzystanie z komunikacji miejskiej. Najbliższy przystanek znajduje się 50 metrów od ICE Kraków.


Wszystkie najważniejsze informację dotyczące obiektu znajdują się na stronie: http://icekrakow.pl/informacje-praktyczne


Osoby niepełnosprawne


ICE Kraków posiada szereg udogodnień dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Obiekt dysponuje odpowiednio oznaczonymi miejscami postojowymi na parkingu podziemnym. Można z niego dostać się bezpośrednio do foyer za pomocą wind. Windy zlokalizowane są również wewnątrz budynku. Pozwalają one na poruszanie się pomiędzy czterema poziomami foyer. Główne wejście do budynku (od strony ulicy Barskiej) obsługiwane jest przez dodatkowe drzwi działające na fotokomórkę, co ułatwia wejście do obiektu.


Gastronomia na koncercie


W przestrzeni ICE Kraków znajdują się punkty kawiarniano-barowe na dwóch poziomach foyer.


Palenie papierosów na koncercie
Podczas koncertu obowiązuje całkowity zakaz palenia.


Czego nie można wnosić na koncert?


Na teren imprezy nie można wnosić: wszelkiego rodzaju broni, niebezpiecznych przedmiotów, parasoli z ostrymi zakończeniami, materiałów wybuchowych i pirotechnicznych, gazu pieprzowego, środków odurzających i substancji psychotropowych, płynów łatwopalnych, alkoholu, własnych artykułów spożywczych (w tym również napojów), sprzętu do rejestrowania dźwięku oraz video, wskaźników laserowych, latarek, wszelkiego rodzaju migających światełek, puszek, butelek, biżuterii z ćwieków, perfum, długich łańcuchów przy portfelach, paralizatorów, szklanych przedmiotów, banerów, instrumentów i urządzeń mechanicznych do wytwarzania nadmiernych dźwięków i hałasu, święcących bransoletek oraz pałeczek zawierających toksyczną substancję (m.in. glow sticks) oraz innych przedmiotów, które w ocenie organizatora lub ochrony mogą powodować zagrożenie.


Aparaty fotograficzne


Do ICE Kraków zabrania się wnoszenia wszystkich aparatów fotograficznych, sprzętu rejestrującego audio-video oraz wszelkiego sprzętu elektronicznego, który w ocenie organizatora lub ochrony może utrudniać widoczność innym uczestnikom wydarzenia. Do obiektu można wnosić jedynie telefony komórkowe oraz małych gabarytów powerbanki.


Szatnie
Otwarte będą wszystkie dostępne szatnie - bezpłatnie.


Obostrzenia w zakresie COVID-19


W całej przestrzeni ICE Kraków, w tym także po zajęciu miejsca na widowni, obowiązuje bezwzględny nakaz noszenia maseczki ochronnej. We foyer należy zachować dwumetrowy dystans.

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać najnowsze informacje
na swoją skrzynkę pocztową, podaj swój adres e-mail.