Bilety Bilety

Każda impreza, którą organizujemy jest dla nas wyjątkowa.

Także dla lokalnych społeczności to niezapomniane, często historyczne wydarzenia.
Zobacz pozostałe wpisy

 

2021-05-19

KISS zagra w 2022 roku w Łodzi!

3 czerwca 2022 roku, Atlas Arena Łódź – to nowa data i nowe miejsce koncertu amerykańskiego zespołu rockowego KISS. Trasa END OF THE ROAD zapowiadana jest jako ostatnia w karierze grupy, zatem szansa zobaczenia jej w Polsce może się już nie powtórzyć. Bilety w sprzedaży na www.biletserwis.plKoncert został przełożony z 12 czerwca 2021 roku. Bilety zakupione wcześniej zachowują ważność.

 

 

Po epickiej i dobrze udokumentowanej, blisko 50-letniej karierze, która zapoczątkowała erę legend rock and rolla, KISS rozpoczął swoją ostatnią trasę koncertową w 2019 roku.

W 2019 roku KISS wyprzedał swoje koncerty na całym świecie, a wszystkie zrealizowane występy były prawdopodobnie największymi show w historii zespołu!
Wstępne ogłoszenie trasy koncertowej spotkało się z ogromnym entuzjazmem i - jak się okazało - zapotrzebowaniem fanów na dodatkowe terminy.
Niestety, ze względu na ostatnie światowe wydarzenia, KISS nie był w stanie dotrzymać pierwotnych terminów koncertów zaplanowanych najpierw na 2020, a natępnie na 2021 rok. Na szczęście trasę udało się przełożyć na 2022 rok.

Paul Stanley: - Czekamy. Jesteśmy gotowi. Kiedy ta pandemia się skończy i powiedzą nam, że wszyscy są bezpieczni - wstrząśniemy ziemią i waszym światem jak zawsze i jak nigdy dotąd.

Gene Simmons: - Nie możemy się doczekać, kiedy pandemia dobiegnie końca i każdy z nas będzie już bezpieczny. Planujemy wstrząsnąć waszym światem, gdy będzie już bezpieczny, dla was wszystkich i dla nas. Do zobaczenia w Europie!

Dla największych miłośników zespołu, w sprzedaży pozostają specjalne pakiety VIP. Do niezapomnianych wrażeń, które czekają na VIP-ów, możemy zaliczyć między innymi: możliwość zrobienia prywatnego zdjęcia z zespołem, dostęp do ekskluzywnego saloniku przedkoncertowego oraz wycieczkę po backstage’u. Więcej informacji na ten temat można znaleźć na stronie www.kissonline.com.

Zespół KISS jest znany ze swoich charakterystycznych i niesamowitych występów. Band od dziesięcioleci udowadnia, że daje najbardziej kultowe i rock’n’rollowe koncerty na żywo. Z tego między innymi powodu Rock and Roll Hall of Fame – muzeum rock and rolla honorujące artystów rockowych i inne osoby, które wniosły zasadniczy wkład w rozwój tych gatunków muzyki – zaliczyło KISS do najważniejszych wykonawców w historii.

- Wszystko to, co zbudowaliśmy i wszystko to, co podbiliśmy w ciągu ostatnich czterech dekad, nigdy nie mogłoby się wydarzyć bez milionów ludzi na całym świecie, którzy przez te lata zapełniali kluby, areny i stadiony. Będzie to ostateczne świętowanie dla tych, którzy nas widzieli i ostatnia szansa dla tych, którzy nas jeszcze nie spotkali. KISS Army - pożegnamy się z wami na naszej ostatniej trasie z naszym największym jak dotąd koncertem – zapowiadają członkowie zespołu KISS mówiąc trasie „End Of the Road”.

 

Ostatnia trasa KISS o nazwie „END OF THE ROAD” została przeniesiona na 2022 rok. Nowe europejskie daty oraz te przełożone dostępne są poniżej. Zespół zapowiada, że kolejne terminy zostaną dodane wkrótce.

 

Środa , 1 czerwca 2022 - Westfalenhalle, Dortmund, NIEMCY
Piątek, 3 czerwca 2022 - Atlas Arena, Łódź, POLSKA
Poniedziałek, 6 czerwca 2022 - Sportspalais, Antwerpia, BELGIA
Wtorek, 7 czerwca 2022 - Accor Arena, Paryż, FRANCJA
Piątek, 10 czerwca 2022 - Download Festival, Castle Donington, WIELKA BRYTANIA
Poniedziałek, 13 czerwca 2022 - Barclaycard Arena, Hamburg, NIEMCY
Czwartek, 16 czerwca 2022 - Copenhell Festival, Kopenhaga, DANIA
Sobota, 18 czerwca 2022 - Tele 2 Arena, Sztokholm, SZWECJA
Poniedziałek, 20 czerwca 2022 - Hartwell Arena, Helsinki, FINLANDIA
Środa, 22 czerwca 2022 - Scandinavium, Göteborg, SZWECJA
Piątek, 24 czerwca 2022 - Festhalle, Frankfurt, NIEMCY
Niedziela, 26 czerwca 2022 - Stadthalle, Wiedeń, AUSTRIA
Wtorek, 28 czerwca 2022 - Schleyerhalle, Stuttgart, NIEMCY
Czwartek, 30 czerwca 2022 - Festival Du Printemps De Perouges, Saint-Vulbas, FRANCJA
Sobota, 2 lipca 2022 - Rockfest, Barcelona, Hiszpania
Niedziela, 3 lipca 2022 - Wizink Arena, Madryt, HISZPANIA
Wtorek, 5 lipca 2022 - Les Arènes de Nîmes, Nimes, FRANCJA
Czwartek, 7 lipca 2022 - Hallenstadion, Zurych, SZWAJCARIA
Sobota, 9 lipca 2022 - Zagreb Arena, Zagrzeb, CHORWACJA
Poniedziałek, 11 lipca 2022 - Arena Di Verona, Werona WŁOCHY
Środa, 13 lipca 2022 - O2 Arena, Praga, Czechy
Czwartek, 14 lipca 2022 - Budapest Arena, Budapeszt, Węgry
Sobota, 16 lipca 2022 - Romexpo, Bukareszt ROMANIA
Czwartek, 21 lipca 2022 - Ziggo Dome, Amsterdam, HOLANDIA

 

Bilety na polski koncert 3 czerwca 2022 roku w Atlas Arenie w Łodzi do nabycia na biletserwis.pl.

www.kissonline.com

 

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać najnowsze informacje
na swoją skrzynkę pocztową, podaj swój adres e-mail.