Bilety Bilety

Każda impreza, którą organizujemy jest dla nas wyjątkowa.

Także dla lokalnych społeczności to niezapomniane, często historyczne wydarzenia.

Aktualności 2015

Dave Matthews Band szykuje trasę po Europie i nowy album!

2015-09-02
Zaledwie kilka tygodni dzieli nas od koncertu zespołu Dave Matthews Band w Gdańsku. Ciesząca się ogromną popularnością w Stanach Zjednoczonych rockowo-folkowa formacja będzie gościć w naszym kraju po raz pierwszy w swojej karierze. Znany z genialnych występów na żywo Dave Matthews Band uchylił ostatnio rąbka tajemnicy na temat pracy nad najnowszym albumem.

Scorpions w rekordowym Krakowie

2015-09-01
Koncert z okazji 50-lecia aktywności scenicznej grupy Scorpions w Krakowie będzie szczególny z kilku powodów. Jednym z głównych będzie fakt, że formacja Klausa Meine powróci do Krakowa po 16 latach, gdzie ostatnim razem wystąpiła przed 800-tysięczną publicznością! Będzie to więc powrót do miejsca, w którym niemiecki zespół zagrał największy koncert w karierze oraz największy koncert w historii Polski.

Scorpions wracają do Polski! Legenda zagra w Krakowie

2015-08-31
Po wielkim sukcesie majowego koncertu w Atlas Arenie w Łodzi legendarna formacja Scorpions wraca do Polski z koncertem z okazji 50-lecia zespołu. Wyjątkowe, jubileuszowe show odbędzie się 4 marca 2016 roku w Tauron Arena Kraków.

Linkin Park podbili Rybnik!

2015-08-28
To był największy koncert, jaki dotychczas odbył się w Rybniku. Zespół Linkin Park przyciągnął na Stadion Miejski około 20 tysięcy fanów, tworząc kapitalne amerykańskie show, które na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników. Amerykanie zagrali grubo ponad dwadzieścia utworów, w tym popularne „In The End”, „Numb” oraz „Burn It Down”. Bez wątpienia było to muzyczne show na najwyższym poziomie.

Tysiące widzów z Polski i Europy

2015-08-21
20.000 widzów nie tylko ze wszystkich regionów Polski, ale także z 9 innych państw Europy weźmie udział w koncercie Linkin Park w Rybniku. To będzie jedno z największych muzycznych wydarzeń tego roku w Polsce.

Kokosy zamiast alkoholu

2015-08-20
Grupa Linkin Park przyleci do Polski w dniu show. Zaraz po koncercie odleci w dalszą trasę koncertową. Po Górnym Śląsku będzie poruszać się limuzynami marki Mercedes. W garderobach Amerykanów nie będzie nawet jednej butelki alkoholu. Znajdą się za to młode kokosy z mlekiem oraz świeżo ścięte bukiety kwiatów.

LINKIN PARK – koncertowy niezbędnik

2015-08-19
Poniżej zbiór najbardziej istotnych informacji praktyczno – organizacyjnych związanych z koncertem Linkin Park na Stadionie Miejskim w Rybniku w dniu 25 sierpnia 2015 roku.

Liczę na koncert, który zostanie zagrany z klasą i dostarczy ogromnych emocji

2015-08-19
Rozmowa z Piotrem Kuczerą, prezydentem Rybnika

Rekordowe nagłośnienie i wyjątkowy ekran

2015-08-17
5 ton sprzętu nagłośnieniowego oraz specyficzna ściana ledowa składająca się z kilku elementów. Wszystko po to, by koncert Linkin Park w Rybniku na długo zapadł w pamięci jego uczestników. Amerykańska formacja już 25 sierpnia zagra na rybnickim Stadionie Miejskim.
< 4 5 6 7 8 9 10 >

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać najnowsze informacje
na swoją skrzynkę pocztową, podaj swój adres e-mail.